browin biowin biogrod bioterm soens 2measure
Salon sprzedaży

Otwarty w godzinach:
PN-PT 8 - 18 | SB 8 - 15

Telefon czynny:
PN-PT 8 - 16

Obsługa klienta:
tel.: +48 42 23 23 230
fax: +48 42 23 23 295
Export:
e-mail:
Poradnictwo:
tel.: +48 42 23 23 231
e-mail:

ul. Pryncypalna 129/141
93-373 Łódź

 

Fundusze Europejskie

Wyszukaj produkt
 

O firmie


SALON FIRMOWY, mieszczący się w Łodzi przy ul. Pryncypalnej 129/141

Firma BROWIN jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Powstała w 1979 r. jako producent drożdży winiarskich. Obecnie na rynku ma silną i ugruntowaną pozycję, którą systematycznie umacnia. Jesteśmy liderem w kilku obszarach asortymentowych, którym dedykujemy nasze wiodące marki. Stawiamy na edukację, której idea zawarta jest w naszym haśle: …bo domowe jest lepsze!

Inwestujemy także w rozwój produkcji i sprzedaży, coraz wyraźniej zaznaczając swoją obecność na rynkach europejskich. Cieszymy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest wynikiem dbałości o wysoką jakość oferowanych przez nas produktów, ciągłego podnoszenia poziomu sprzedaży i usług, a także konsekwentnego zwiększania efektywności budowanych przez nas relacji biznesowych.

Nasi Klienci mogą korzystać z bezpłatnego „kanału” poradnictwa bezpośredniego i internetowego. Ta inicjatywa o charakterze głównie edukacyjnym, jest jednocześnie cennym wsparciem dla wszystkich, którzy korzystają z naszych produktów. To także forum dające możliwość wymiany doświadczeń oraz wspólnego odkrywania inspiracji. Każdy może do nas zadzwonić lub napisać, przyjść do salonu firmowego, a my w ramach naszej wiedzy i doświadczenia udzielimy mu fachowej porady lub też pomożemy rozwiązać problem. Sami uważnie wsłuchujemy się w głosy naszych Klientów i pracowników, co pozwala nam doskonalić ofertę, trafniej dopasowywać ją do oczekiwań rynku i prognozować trendy.

BROWIN właściciel marek:

- BIOWIN | BROWIN - wszelkie niezbędne akcesoria do przetwórstwa domowego: wędliniarskie, winiarskie, piekarnicze, piwowarskie, serowarskie, przetwórcze oraz gorzelnicze.

- BIOOGRÓD - akcesoria ogrodniczne.

- BIOTERM | SOENS | 2measure - urządzenia pomiarowe.

...bo domowe jest lepsze!

 
Browin 2018 | Wszelkie prawa zastrzeżone | powered by freshform