"/>
Browin Przepiśnik - Jedyna taka para! – zestaw, szynkowar z płaszczem wodnym!

Jedyna taka para! – zestaw, szynkowar z płaszczem wodnym!

Ńjusy

2019-11-13 Drukuj przepis
Udostępnij
śr. 0 | ilość ocen: 0

Jeśli zastanawiasz się, jaki szynkowar wybrać lub szukasz dodatkowego albo lepszego modelu – wysokiej jakości, z nierdzewnej stali i ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami, to mamy propozycję, nie do odrzucenia. Ten szynkowar zechcesz mieć w swojej kuchni – na co dzień i od święta.

Szynkowar z garnkiem do parzenia w płaszczu wodnym, ze specjalnym kołnierzem (oraz dwoma termometrami i woreczkami do wsadu w zestawie) - czego chcieć więcej? Jego specjalna konstrukcja pozwala na przygotowanie pysznych wyrobów mięsnych oraz wegetariańskich bez konieczności stosowania dodatkowego garnka. Zestaw jest, można powiedzieć, rewolucyjny – i jedyny taki na rynku! Co go odróżnia od pozostałych modeli? Szynkowar z płaszczem wodnym nie dotyka dna garnka, dzięki czemu temperatura równomiernie rozchodzi się po szynkowarze, a co za tym idzie, nie ma ryzyka przeparzenia / wysuszenia mięsa – w efekcie jest pysznie soczyste.

Korzystanie z tego typu szynkowaru (czy też szynkowara – jak wolą niektórzy) jest bardzo proste – sprawnie przyrządzisz w nim mięsa idealne do obiadów, jak również wędliny i potrawy wegetariańskie, a wszystko to w najzdrowszej wersji, bez konserwantów i substancji chemicznych! Ty decydujesz, jakie dodatki wybrać i w jakiej ilości. Zioła i przyprawy? Warzywa i grzyby? A może owoce? Wybieraj i ciesz się bogactwem smaków. Używając szynkowaru w konkretny sposób dbasz o jakość menu i wyzwalasz kreatywność w tworzeniu wyjątkowych dań – z korzyścią dla siebie i swoich najbliższych.


Jak wygląda szynkowar w płaszczu wodnym?

Szynkowar w płaszczu wodnym to nic innego, jak garnek indukcyjny o pojemności 4 L, dopasowany do garnka kołnierz oraz szynkowar pozwalający na przygotowanie do 1,5 kg wsadu. Jak działa taki szynkowar? Podziałka umieszczona na wewnętrznej ściance garnka jest niezwykle pomocna przy napełnianiu go wodą. Kołnierz zapobiega wychlapywaniu się wody, a także zmniejsza ubytki wody związane z jej parowaniem. Nie ma zatem konieczności dolewania wody podczas parzenia wsadu. Montaż kołnierza na garnku nie pozwala również na to, by umieszczony w nim szynkowar dotykał jego dna. To sprawia, że woda dokładnie otula ścianki szynkowaru, tworząc tak zwany płaszcz wodny. Zastosowanie tego typu rozwiązania optymalizuje efektywność pracy całego zestawu. Płaszcz wodny pozwala na równomierne rozchodzenie się temperatury po szynkowarze i nie trzeba się obawiać, że w dowolnej partii szynkowaru mięso będzie bardziej przeparzone i suche.

Do zalet naszego nowego szynkowaru zaliczyć można m.in. łatwość obsługi, pozwalającą na wzbogacenie domowej karty dań o smaczne potrawy, które zachowują swoje wartości odżywcze, zwykle tracone podczas tradycyjnego gotowania i smażenia. Każdy z pewnością doceni także fakt, że parzenie w szynkowarze podkreśla walory smakowe przygotowywanych dań. 


Porcja idealna dla rodziny

Szynkowar z płaszczem wodnym pozwoli Ci na przygotowanie do 1,5 kg wsadu jednorazowo. Czy masz już pomysł, jaką zrobić wędlinę z szynkowaru (szynkowara)? Jeśli nie, to nic straconego! W naszym Przepiśniku znajdziesz sprawdzone przepisy na klasyczne szynki (peklowane oraz niepeklowane), rolady, mielonki, mięsne wyroby z warzywami, a także receptury na wegańskie pasztety. Zestaw, w jakim sprzedawany jest nasz szynkowar z płaszczem wodnym sprawi, że nie będziesz już potrzebować szukać żadnych dodatkowych akcesoriów. Oprócz wspomnianego już garnka z kołnierzem oraz szynkowaru, w zestawie znajdziesz również woreczki na wsad (10 szt.) i dwa termometry – jeden pozwalający na kontrolowanie temperatury mięsa w szynkowarze, a drugi – pomocny przy pomiarze temperatury wody. Zdrowe gotowanie w zaciszu domowym jeszcze nigdy nie było takie proste! Poza tym garnek możesz zawsze wykorzystać osobno, przy innych kulinarnych działaniach; podobnie jak termometry.

Innowacyjność w Twojej kuchni

Szynkowar w płaszczu wodnym to innowacyjny produkt, który otrzymał prawną ochronę udzieloną przez Urząd Patentowy RP – numer prawa wyłącznego dla szynkowaru RU 67751; patent europejski nr EP 2745747. Patent dla szynkowaru w płaszczu wodnym: numer prawa wyłącznego RU 069673.

...bo domowe jest lepsze!

szynkowar

z szynkowaru

z szynkowara

zdrowa wędlina z szynkowara

jaki szynkowarNewsletter