Browin - nasza firma

Nasz Browin

2019-01-03

Firmy BROWIN zapewne nie trzeba przedstawiać nikomu, kto pasjonuje się domowym przetwórstwem, przygotowywaniem własnych win, wędlin, serów czy innych smakowitości, kto zajmuje się ogrodem, korzysta z termometrów lub stacji pogody. Od ponad 40 lat nasze produkty służą przede wszystkim miłośnikom pyszności z domowej kuchni, działkowcom i ogrodnikom, zdobywając uznanie coraz liczniejszej rzeszy odbiorców w Polsce i – w głównej mierze – na rynkach europejskich.


Początki dzisiejszego BROWINu sięgają roku 1979. Wtedy to – jako BIOWIN – zajęliśmy się produkcją drożdży winiarskich. W kolejnych latach systematycznie poszerzaliśmy zakres działania i budowaliśmy potencjał firmy, dzięki czemu BROWIN mógł stać się liderem rynku w kilku obszarach asortymentowych, którym dedykujemy nasze wiodące marki. Dziś tworzymy barwny i dynamiczny Zespół, który z energią i pasją kreuje przyszłość firmy – rozwijając ją na miarę naszych marzeń i zapisując kolejne strony naszej wspólnej przygody. Osiągniecie tych celów będzie łatwiejsze m.in. dzięki nowej hali, która już wkrótce zostanie oddana do użytku (zgodnie z planem nastąpi to na przełomie lata i jesieni br.). Inwestycja ta pozwoli nam skonsolidować zasoby, zoptymalizować zarządzanie strefą produkcyjną i magazynową, a także otworzyć nowe perspektywy dla zespołów kreatywnych. Stworzyliśmy nowoczesną i przyjazną pracownikom przestrzeń, pozwalająca swobodnie rozwijać park maszynowy i wdrażać technologie jutra. Znajdzie tam również miejsce tzw. produkcja czysta, związana z funkcjonowaniem firmowego laboratorium biotechnologicznego. By „domowe mogło być coraz lepsze”, sami musimy być coraz lepsi – i na tym pragniemy się koncentrować, myśląc o miejscu BROWINU w rzeczywistości rynkowej i społecznej, o odpowiedzialności za nasz wspólny wkład w budowanie trwałych, ważnych dla ludzi i wciąż budzących entuzjazm wartości.


Symbol BROWINu

szyszkokłos - symbol Browinu


Szyszkokłos Życia - symbol idei, która nas łączy, wyróżnia i inspiruje


Jedyny w swoim rodzaju symbol połączenia siły i bogactwa natury z energią, rozwojem i kreatywnością ludzi. Symbol ziarna, które trzeba zasiać, by zebrać plony, pracy przynoszącej owoce, życia, któremu sami nadajemy ulubiony smak…

SALON FIRMOWY / Łódź / ul. Pryncypalna 129/141

Tu:

  • eksponujemy nasz asortyment i doradzamy Klientom przy zakupie produktów
  • prezentujemy nowości i hity naszych marek;
  • organizujemy kameralne pokazy i warsztaty prowadzone przez naszych ekspertów;
  • wspólnie z innymi pasjonatami tworzymy przestrzeń pełną wzajemnych inspiracji, miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń;

Tu:

  • znajdziesz akcesoria niezbędne w domowej kuchni, w domu, ogrodzie czy na działce;
  • pomożemy Ci wybrać atrakcyjny prezent;
  • wypożyczysz sprzęt niezbędny do wyrobu domowych trunków czy większej ilości przetworów;

Salon jest otwarty dla wszystkich miłośników dobrego smaku – zapraszamy zarówno stałych Bywalców, jak i nowych Gości.

FIRMA TO PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE

Jako BROWIN chcemy być postrzegani zarówno jako atrakcyjny partner biznesowy, jak też jako poszukiwany i ceniony pracodawca, z którym warto wiązać swoje zawodowe plany. Stawiamy na rozwój kompetencji, kreatywność, pracę w atmosferze wzajemnej wymiany wiedzy i doskonalenie umiejętności. Wierzymy, że pozytywne przyciąga pozytywne. Tacy jesteśmy i takich ludzi szukamy.

Co jest dla nas ważne?

„Możliwość rozwoju zawodowego, samorealizacji i swobody wyrażania swoich opinii i pomysłów. W BROWINie nie pracujemy sztywnymi schematami – liczy się zaangażowanie i kreatywność. Rodzinna atmosfera i wyjątkowy klimat sprawia, że praca staje się codzienną przyjemnością, a kolejne sukcesy zawodowe napędzają do tworzenia coraz ciekawszych projektów.”

Aleksandra, Product Manager


„Firma stawia na młodych pracowników, daje im szanse na rozwój i zdobycie doświadczenia. Wspiera ich zarówno na początku, w momencie wdrażania się do pracy, jak i na każdym kolejnym etapie. Mimo odpowiedzialnych zadań atmosfera pracy wyklucza stres i napędza do działania. Firma ceni ciekawe pomysły i jest otwarta na kreatywne działania zespołów, które tworzą wielką rodzinę.”

Agata, Asystent ds. Zaopatrzenia


„Dla mnie istotna była możliwość połączenia pracy ze studiami, weryfikowania teorii w praktyce i zgłębienia specyfiki współpracy z sieciami handlowymi. Sympatyczna atmosfera sprzyja realizacji zadań i zdobywaniu doświadczenia zawodowego.”

Mateusz, Junior Key Account Manager


„Praca w firmie BROWIN stanowi pole do nieustającego rozwoju i samodoskonalenia. Poprzeczka stawiana jest wysoko, a pracownikom zostawia się dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji. Prawdziwa kuźnia menadżerów. Rodzinna, domowa atmosfera sprzyja rozwojowi kreatywności.”

Bożena, Kierownik ds. Marketingu


„Atmosfera, która powoduje, że czujesz się, jakbyś nie wychodził z domu. Polecam.”

Grzegorz, Administrator Sieci Komputerowych


BROWIN to dobre miejsce dla ludzi z energią i pomysłami, chcących realizować się zawodowo choćby w obszarze szeroko rozumianej sprzedaży czy logistyki. Mile widziani są tu także pasjonaci zainteresowani rozwojem myśli technologicznej. – m.in. absolwenci uczelni, którzy chcą zdobywać praktyczne umiejętności i wykazywać się kreatywnością, doskonaląc produkty oraz tworząc nowe, innowacyjne projekty w Zespole R&D.