Współpraca

2018-12-06

Motorem naszych działań jest przekonanie, że „domowe” jest lepsze. Skrzydeł dodaje nam coraz liczniejsza rzesza osób dzielących z nami to przekonanie i motywujących nas do ciągłego wzbogacania asortymentu. Wciąż doskonalimy ofertę BROWINu, by realizacja tej wspólnej pasji stawała się coraz bardziej atrakcyjna. Systematycznie rozwijamy działania edukacyjne – by inspirować kolejne pokolenia do odkrywania wartości, które nadają życiu najlepszy smak, pozwalają cieszyć się czasem spędzanym w kuchni, w domu, w ogrodzie.

Zapraszamy do współpracy Przedsiębiorstwa zainteresowane poszerzeniem swojej oferty oraz szukające pomysłu na nowe obszary do eksplorowania. Gwarantujemy korzystne warunki, wsparcie marketingowe, indywidualne warunki kooperacji – zarówno dla sieci handlowych, jak i małych punktów sprzedaży. Dokładamy starań, aby nasi Kontrahenci czuli się w biznesowym partnerstwie bezpiecznie i komfortowo. Nasze 40-letnie doświadczenie pozwala nam zapewniać wysoką jakość partnerskiej współpracy i wspólne odnoszenie rynkowych sukcesów.

BROWIN, to zarówno czerpanie z tego, co najlepsze w wieloletniej tradycji firmy, jak też śmiałe patrzenie w przyszłość oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Nasi Kontrahenci czynnie uczestniczą w budowaniu przyjaznej platformy współdziałania, przesyłając nam uwagi i sugestie dotyczące produktów, pomysły na wzbogacanie asortymentu oraz zgłaszając potrzeby Klientów końcowych. Dzięki temu zyskują realny wpływ na naszą ofertę i wykorzystanie unikatowego potencjału BROWINu.

Stawiamy na nowoczesność. Systematycznie doskonaląc procesy, rozwijając produkt, poszerzając park maszynowy i inwestując w zasoby kompetencyjne, dążymy do najlepszej jakości. Inspiracji szukamy m.in. na rynkach międzynarodowych, odwiedzając branżowe imprezy targowe i monitorując najciekawsze trendy, odzwierciedlające potrzeby i pragnienia Klientów. Chętnie też sami angażujemy się w kształtowanie tego segmentu rynku, który związany jest z obszarem naszych firmowych zainteresowań.

Jesteśmy firmą rodzinną, ceniącą zaufanie, uczciwość oraz szacunek we wzajemnych relacjach. Jeśli i Ty cenisz takie wartości, to zapraszamy do współpracy. Razem twórzmy scenariusz wspaniałej biznesowej przygody i wyznaczajmy standardy partnerstwa – na miarę naszych wspólnych aspiracji.


...bo domowe jest lepsze!