"/>
Browin Przepiśnik - Ogólnopolski Konkurs Win Domowych

Ogólnopolski Konkurs Win Domowych

Ńjusy

2020-11-03 Drukuj przepis
Udostępnij
śr. 0 | ilość ocen: 0

Weź udział w XII Ogólnopolskim Konkursie Win Domowych!

Wyjątkowo w zmienionej formule.

Termin konkursu 13-22 XI 2020

Ogłoszenie wyników: 27 XI 2020.


Do wygrania 3 nagrody główne: pakiety profesjonalnych badań laboratoryjnych wina, dzięki którym o swoim winie dowiesz się jeszcze więcej oraz nagrody pocieszenia dla każdego uczestnika.

Równowartość jednej nagrody głównej to 212 zł.


Informacja dla wszystkich tych, którzy nie zdążyli nadesłać zdjęć konkursowych.
Wydłużamy czas nadsyłania zdjęć do 26.11.2020.
Powodzenia! 🍷Drodzy Twórcy i Miłośnicy domowych win, ze względu na wiadomą sytuację, wymagającą od nas wszystkich szczególnej odpowiedzialności za zdrowie innych i własne, zdecydowaliśmy, by tegoroczny konkurs winiarski przeprowadzić w innej formule, niż to odbywało się dotąd. Jak to będzie teraz, piszemy poniżej – z wielką nadzieją, że mimo koniecznych ograniczeń, weźmiecie w konkursie udział z entuzjazmem i że Wasze wina jak zawsze będą fantastyczne. Co prawda tym razem nie mamy możliwości, by konkursowe trunki oceniać w typowy sposób, ale gorąco liczymy, że nasz pomysł będzie dla Was atrakcyjny. Oczywiście przewidujemy też nagrody. Prosimy zatem o dokładne zapoznanie się z zasadami udziału – i do dzieła! To bardzo proste, a przy okazji to świetna okazja, by w szerokim gronie winiarzy spotkać się chociaż za pośrednictwem Internetu. 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

- posiadać konto na Facebooku lub Instagramie
- umieścić na swoim profilu w SM piękne zdjęcie z własnym domowym winem (wierzymy w Waszą uczciwość i darzymy Was zaufaniem, że zamieścicie Wasze własnoręcznie zrobione wino)
- podpisać zdjęcie Informacją " Biorę udział w Ogólnopolskim Konkursie Win Domowych - Browin"
- dodać hasztag #browinkonkurswiniarski

Szansę na wygraną zwiększysz poprzez:

- polubienie profilu BROWIN
- umieszczenie przepisu na Twoje wino biorące udział w konkursie
Nie są to jednak warunki konieczne.

Pozostałe zasady:

- W konkursie udział wziąć mogą jedynie pełnoletnie osoby fizyczne, mieszkające w Polsce.
- Instagram ani Facebook nie jest organizatorem i nie odpowiada ani za przebieg konkursu,ani za przyznawane nagrody.
- Organizatorem konkursu jest firma BROWIN, która po jego rozstrzygnięciu wysyła nagrody do Uczestników.
- Uczestnicy zgadzają się na przesłanie firmie BROWIN danych osobowych, które będą przetwarzane w ramach ogłoszenia wyników konkursu i przekazania nagród.
- Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na udostępnienie zdjęcia na profilu organizatora oraz wykorzystanie przez organizatora przepisu na wino
biorące udział w konkursie – jeśli taki przepis umieszczono.
- Zwycięzcy wyłonieni zostaną przez Komisję złożoną z pracowników firmy BROWIN, na podstawie najładniejszego zdjęcia lub najciekawszego przepisu.
- Wyniki ogłoszone zostaną 27 XI 2020 na Facebookowym i Instagramowym profilu firmy BROWIN

Nasz konkurs to szansa na wygraną również dla początkujących winiarzy, dlatego gorąco zachęcamy do udziału Wszystkich, którzy podejmują próby tworzenia pysznych domowych win i chcą zaprezentować swoje osiągnięcia, pochwalić się rodzinną recepturą lub nowatorskim podejściem. To Szanse na wygraną są równe dla Wszystkich. Liczy się ciekawy pomysł. Przed nami wspaniałe emocje, a zatem wyciągajcie z piwniczek i regałów swoje winiarskie skarby i pokazujcie je światu za naszym pośrednictwem. …bo domowe jest lepsze!
Zapraszamy i życzymy powodzenia! Mamy nadzieję, że przyszłoroczną edycję tego konkursu będzie można przeprowadzić już w tradycyjnej formule i że da nam to okazję do bezpośredniego, miłego spotkania. Dobre domowe wino z pewnością umili ten czas oczekiwania na kolejny konkurs :). Trzymajmy kciuki!


...bo domowe jest lepsze!

konkurs winiarski

domowe wina

konkurs browin

badania winaNewsletter