Browin Przepiśnik - Certyfikat Trusted Shops – u nas dokonasz bezpiecznych zakupów!

Certyfikat Trusted Shops – u nas dokonasz bezpiecznych zakupów!

Ńjusy

2020-10-08 Drukuj przepis
Udostępnij
śr. 0 | ilość ocen: 0

Miło nam poinformować, że nasz sklep otrzymał certyfikat Trusted Shops — znak jakości i zaufania, który gwarantuje jasny proces zwrotu pieniędzy oraz przejrzysty system opiniowania dla naszych Klientów.


Co to oznacza?

Od teraz dokując zakupów online w naszym sklepie masz jeszcze większą pewność, że czynisz to optymalnie bezpieczny dla siebie sposób. Pomimo braku osobistego kontaktu ze sprzedawcą i produktem, możesz bezpiecznie złożyć zamówienie –  gwarancją zwrotu pieniędzy. Poprzez jedno kliknięcie Twoje zakupy do kwoty 10 tys. zł są zabezpieczone aż na 30 dni – i to całkowicie bezpłatnie! 

Kiedy zwracane są pieniądze? 

Zawsze, gdy nie otrzymasz produktu lub zakupionej usługi, a także w przypadku odstąpienia od umowy lub odesłania towaru, co określone jest w regulaminie, który znajdziesz tutaj.

Trusted Shops to również jasny system korzystania z opinii innych Klientów i wyrażania własnych — przed zakupem możesz więc sprawdzić, co o nas mówią, a po zakupach śmiało zapisać własną ocenę, przekazać nam co Ci się podobało, a co powinniśmy Twoim zdaniem udoskonalić czy zmienić. Z Trusted Shops stajemy się coraz lepsi — dla Ciebie!

Więcej o metodzie i zasadach przyznawania certyfikatu Trusted Shops przeczytasz tutaj....bo domowe jest lepsze!


Newsletter