Serowarstwo
Produkty spożywcze
Przetworstwo
Piekarnictwo
Wędliniarstwo
Winiarstwo
Oferta dla winnic, badania laboratoryjne, kalkulator winiarski
Gorzelnictwo
Kalkulator nalewek, badania laboratoryjne
Piwowarstwo
Dom i ogród
Termometry
Ilość na stronie:
Sortuj:
Słoik dla dzieci twist off 212ml z nadrukiem i zakrętką fi 66/4, 6 szt.
25,89 zł
4,32 PLN/szt.
Słoik TO 500 ml fi 82/6 - 8 szt.
13,39 zł
1,67 PLN/szt.
Zakrętka fi 66/4 warzywne minki - 10 szt.
5,09 zł 2,90 zł
0,29 PLN/szt.
Etykiety okrągłe fi 66,5mm na zakrętki/słoiki - 20szt
8,79 zł
0,44 PLN/szt.
Etykiety okrągłe fi 50mm na zakrętki/słoiki - 20szt
7,39 zł
0,37 PLN/szt.
Etykiety samoprzylepne 60 x 90 mm na butelki, słoiki owoce szkic - 20 szt.
10,79 zł 8,39 zł
0,42 PLN/szt.
Etykiety samoprzylepne 60 x 90 mm na butelki, słoiki, prezenty wzór florystyczny - 20 szt.
Słoik uniwersalny 8 L
45,60 zł 36,89 zł
36,89 PLN/szt.
Słoik uniwersalny 5 L
33,59 zł 31,29 zł
31,29 PLN/szt.
Słoik TO Amfora 580 ml z zakrętką kolorową fi82/6-6szt.
27,20 zł 22,60 zł
3,77 PLN/szt.
Słoik do nalewek 5L i zakrętka z uchwytem
21,80 zł 18,29 zł
18,29 PLN/szt.
Słoik TO 40 ml z czarną zakrętką fi 43 - 10 szt.
21,09 zł 17,29 zł
1,73 PLN/szt.
Słoik TO 900 ml z kolorową zakrętką fi82/6 - 6szt.
16,49 zł
2,75 PLN/szt.
Słoik Comfort 750 ml kwadrat. zamykany hermetycznie
17,79 zł 15,19 zł
15,19 PLN/szt.
Słoik 4L z czarną zakrętką ø 100
17,29 zł 13,99 zł
13,99 PLN/szt.