Serowarstwo
Produkty spożywcze
Przetworstwo
Piekarnictwo
Wędliniarstwo
Winiarstwo
Oferta dla winnic, badania laboratoryjne, kalkulator winiarski
Gorzelnictwo
Kalkulator nalewek, badania laboratoryjne
Piwowarstwo
Dom i ogród
Termometry
Ilość na stronie:
Sortuj:
Zakrętka do gąsiora Dama PET 5 L - 3szt.
3,99 zł
1,33 PLN/szt.
Zakrętka do beczek z obręczą 60 i 85 L, z fi 33,5 cm
23,99 zł
23,99 PLN/szt.
Zakrętka do beczek kwadratowych 30, 40 i 50 L, fi 22 cm
14,69 zł
14,69 PLN/szt.
Zakrętka do beczki kwadratowej 20 L, fi 19 cm
12,79 zł
12,79 PLN/szt.
Zakrętka fi 43/4 czarna - 10szt
5,49 zł
0,55 PLN/szt.
Zakrętka fi 66/4 czarna - 10szt
5,69 zł 4,99 zł
0,50 PLN/szt.
Zakrętka fi 53/4 czarna - 10szt
5,58 zł 4,59 zł
0,46 PLN/szt.
Zakrętka fi 66/4 w pomidory - 10 szt.
5,69 zł 3,39 zł
0,34 PLN/szt.
Zakrętka fi 82/6 Folk, 10 szt.
7,59 zł 6,29 zł
0,63 PLN/szt.
Lejki zapasowe do nadziewarki pionowej Browin na 5 kg, 6 szt.
27,59 zł
4,60 PLN/szt.
Tłok silikonowy zapasowy do nadziewarki Browin, poziomej na 2,5 kg
22,69 zł
22,69 PLN/szt.
Lejki zapasowe do nadziewarek Browin, 4 szt.
20,49 zł
5,12 PLN/szt.
Tłok silikonowy zapasowy do nadziewarki Browin, poziomej na 1,5 kg
20,39 zł
20,39 PLN/szt.
Tłok silikonowy do nadziewarki 2,5kg pionowej
28,29 zł
28,29 PLN/szt.
Lejki do nadziewarek pionowych