Serowarstwo
Produkty spożywcze
Przetworstwo
Piekarnictwo
Wędliniarstwo
Winiarstwo
Oferta dla winnic, badania laboratoryjne, kalkulator winiarski
Gorzelnictwo
Kalkulator nalewek, badania laboratoryjne
Piwowarstwo
Dom i ogród
Termometry
Ilość na stronie:
Sortuj:
Pułapka na myszy – żywołapka, transparentna, 2 szt.
40,18 zł 32,29 zł
16,14 PLN/szt.
Pułapka na myszy metalowa - żywołapka
33,09 zł 29,69 zł
29,69 PLN/szt.
Pułapka na myszy - żywołapka
19,38 zł 13,99 zł
13,99 PLN/szt.
Odstraszacz kun i gryzoni do samochodu (ultradźwięki)
66,99 zł
66,99 PLN/szt.
Odstraszacz kun i gryzoni do samochodów i pomieszczeń (ultradźwięki +LED)
78,99 zł
78,99 PLN/szt.
Elektryczny odstraszacz myszy
24,78 zł 19,89 zł
19,89 PLN/szt.
Destylator na robota kuchennego
403,00 zł 363,00 zł
363,00 PLN/szt.
Beczka na kiszonki 240 L niebieska
299,98 zł 248,99 zł
248,99 PLN/szt.
Beczka na kiszonki 130 L niebieska
189,99 zł 174,00 zł
174,00 PLN/szt.
Beczka na kapustę 85 L, z obręczą dociskową, niebieska, Sterk
146,99 zł 124,99 zł
124,99 PLN/szt.
Beczka na kapustę 60 L, z obręczą dociskową, niebieska, Sterk
131,00 zł 112,99 zł
112,99 PLN/szt.
Kolce na ptaki, na plastikowej listwie, 10 szt.
89,99 zł
9,00 PLN/szt.
Kolce na ptaki, na metalowej listwie, 10 szt.
87,99 zł
8,80 PLN/szt.
Kamionka - garnek na smalec, podłużny z pokrywką 0,75L
74,99 zł
74,99 PLN/szt.
Butelka na nalewki piersiówka z zakr 200 ml 10 szt
31,00 zł 27,79 zł
2,78 PLN/szt.