Serowarstwo
Produkty spożywcze
Przetworstwo
Piekarnictwo
Wędliniarstwo
Winiarstwo
Oferta dla winnic, badania laboratoryjne, kalkulator winiarski
Gorzelnictwo
Kalkulator nalewek, badania laboratoryjne
Piwowarstwo
Dom i ogród
Termometry
Ilość na stronie:
Sortuj:
Zakrętka do gąsiora Dama PET 5 L - 3szt.
3,99 zł
1,33 PLN/szt.
Lejek plastikowy fi20cm
13,49 zł
13,49 PLN/szt.
Zakrętka do butelek fi 28/18 - złota - 100 szt.
41,99 zł
0,42 PLN/szt.
Zakrętka do butelek fi28/18 - mix - 100 szt.
Zakrętka do beczek z obręczą 60 i 85 L, z fi 33,5 cm
23,99 zł
23,99 PLN/szt.
Zakrętka do beczek kwadratowych 30, 40 i 50 L, fi 22 cm
14,69 zł
14,69 PLN/szt.
Zakrętka do beczki kwadratowej 20 L, fi 19 cm
12,79 zł
12,79 PLN/szt.
Zakrętka do butelek fi31,5/24 - złota - 6szt.
9,69 zł
1,61 PLN/szt.
Zakrętka do butelek fi28/38, czarna, 8szt.
1,21 PLN/szt.
Zakrętka do butelek fi 28/18 - złota - 8 szt.
7,20 zł
0,90 PLN/szt.
Zakrętka do butelek fi 28/18 mm - czarna, 8 szt.
Zakrętka do gąsiora Dama 5, 3, 2 L - 3szt.
5,99 zł
2,00 PLN/szt.
Zakrętka do gąsiora Dama 5, 3, 2 L - 1szt.
2,29 zł 1,80 zł
1,80 PLN/szt.
Zakrętki TO do słoików fi 63/4 czarne, 10 szt.
6,99 zł 6,29 zł
0,63 PLN/szt.
Zakrętka TO fi100 mm żółta, z tworzywa, z uchwytem, do słoi szklanych
7,08 zł
7,08 PLN/szt.