Serowarstwo
Produkty spożywcze
Przetworstwo
Piekarnictwo
Wędliniarstwo
Winiarstwo
Oferta dla winnic, badania laboratoryjne, kalkulator winiarski
Gorzelnictwo
Kalkulator nalewek, badania laboratoryjne
Piwowarstwo
Dom i ogród
Termometry
Ilość na stronie:
Sortuj:
Moduł destylatora - papuga destylacyjna
139,99 zł
139,99 PLN/szt.
Kolumna filtracyjna szklana w zestawie z alkoholomierzem, wężykiem silikonowym i węglem kokosowym
116,99 zł
116,99 PLN/szt.
Książka "Tworzenie destylatów od A do Ż" (w j. polskim)
65,00 zł
65,00 PLN/szt.
Moduł destylatora - wizjer - fi 48,3mm dł. 100mm
161,99 zł
161,99 PLN/szt.
Węgiel aktywny kokosowy 1 kg x 10 - zestaw
262,99 zł
26,30 PLN/kg
Węgiel aktywny kokosowy 1 kg x 4 - zestaw
109,99 zł
27,50 PLN/kg
Pomiar zawartości alkoholu
29,99 zł
29,99 PLN/szt.
Termometr destylacyjny hawkSTILL Wi-Fi z funkcją włączania i wyłączania grzałki
462,00 zł
462,00 PLN/szt.
Węgiel aktywny kokosowy 1 kg x 2 - zestaw
54,99 zł
Węgiel aktywny kokosowy 1 kg
29,38 zł
29,38 PLN/kg
Esencja o smaku Tennessee Whiskey 2,5L, na 250L gotowego trunku
706,00 zł
282,40 PLN/l
Zestaw 6 esencji - WHISK(E)Y 6x40 ml
61,99 zł
258,29 PLN/l
Esencja o smaku Tennessee whiskey na 10 L - 100 ml
34,59 zł
345,90 PLN/l
Esencja o smaku whisky na 10 L, 100 ml
33,59 zł
335,90 PLN/l
Esencja o smaku Whisky Apple - 40 ml, na 4L
15,09 zł
377,25 PLN/l