Serowarstwo
Produkty spożywcze
Przetworstwo
Piekarnictwo
Wędliniarstwo
Winiarstwo
Oferta dla winnic, badania laboratoryjne, kalkulator winiarski
Gorzelnictwo
Kalkulator nalewek, badania laboratoryjne
Piwowarstwo
Dom i ogród
Termometry
Ilość na stronie:
Sortuj:
Dama 5L z korkiem, poziomą rurką oraz zakrętką
26,29 zł
26,29 PLN/szt.
Zestaw do cydru 20 L
131,99 zł
131,99 PLN/szt.
Drożdże cydrowe Ciderini Sweet, 5 g
7,69 zł
1538,00 PLN/kg
Drożdże cydrowe Ciderini Strong, 5 g
4,78 zł
956,00 PLN/kg
Pakiet profesjonalny - wino
212,00 zł 199,99 zł
199,99 PLN/szt.
Cukromierz nietłukący z probówką, zakres pomiaru: -5-35°Blg
26,59 zł 16,19 zł
16,19 PLN/szt.
16,19 zł
Butelka BELISSIMO 250 ml, z naturalnym korkiem, 1szt.
4,78 PLN/szt.
Pakiet podstawowy - wino
109,99 zł
109,99 PLN/szt.
Kran spustowy do beczki 40 L, 60 L, 130 L, 240 L
17,49 zł
17,49 PLN/szt.
Butelka na piwo 500 ml - zgrzewka 8 szt.
14,78 zł 13,99 zł
1,75 PLN/szt.
Kapslownica 2-ramienna „Greta”
68,99 zł
68,99 PLN/szt.
Pomiar zawartości alkoholu
29,99 zł
29,99 PLN/szt.
Termometr elektroniczny pokojowy, czarny
57,99 zł
57,99 PLN/szt.
Pakiet podstawowy - moszcz, sok
44,99 zł
44,99 PLN/szt.