Browin Blog - Bierzemy udział w targach!

Bierzemy udział w targach!

2018-11-23

Jesień, to okres tradycyjnie związany z wieloma targami branżowymi. Są wśród nich takie, które stawiamy w centrum naszej uwagi. Przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli m.in. w targach jednego z naszych najstarszych klientów hurtowych, firmy Igmar z Jasła. Zeszłoroczna edycja nie była satysfakcjonująca z punktu widzenia biznesowego, ale w tym roku wróciliśmy naprawdę zadowoleni z efektów. Targi te były wstępem do prawdziwego targowego maratonu. 


W dniach 2-5 października wzięliśmy udział w kolejnej edycji Targów Dajar. Warto zauważyć, że o ile jeszcze 3 lata temu wolno nam było zabrać na te targi (i sprzedawać) tylko około 30 artykułów (zgodnie z regulaminem hurtowni), to dziś handlujemy tam już 139 produktami. Znaczącym sukcesem jest również fakt, że udało nam się wprowadzić do oferty Dajar nasz asortyment  do pakowania próżniowego i, co cieszy, spotkało się to z bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Biorąc pod uwagę potencjał tej hurtowni i jej ogólnopolski zasięg, wierzymy w dobre przyjęcie przez konsumentów coraz bogatszej oferty naszych produktów. Za nami także pierwsza edycja targów Majster ABC – i nasza pierwsza okazja do spotkania się z klientami tej atrakcyjnej sieci. Jesteśmy dobrej myśli i chcemy wierzyć, że będzie to owocna współpraca.


W dniach 18-19 października braliśmy udział w 6 edycji targów sieci Bricomarche. Nasze stoisko odwiedziła większość przedstawicieli sklepów Bricomarche z całej Polski. Była to świetna okazja do przeprowadzenia indywidualnych rozmów biznesowych po kończącym się rekordowym sezonie, a także do zebrania deklaracji handlowych na najbliższe miesiące. Przed nami czas butelkowania wina, Święta Bożego Narodzenia oraz zatowarowania przedsezonowe. Podczas tegorocznych targów zebraliśmy rekordową wartość deklaracji. 

14 listopada wzięliśmy udział w drugiej edycji „Targi Altom Zima 2018”, organizowanych przez hurtownię AGD Altom Gniezno. Była to kolejna okazja do spotkań i rozmów bezpośrednio z właścicielami sklepów detalicznych sprzedających drobne AGD.

Mieliśmy również przyjemność zjawić się na Targach Pracy Uniwersytetu Łódzkiego (8 listopada). Pozwoliło nam to między innymi dowiedzieć się, z czym młodzi ludzie kojarzą naszą firmę i opowiedzieć im o naszej różnorodnej działalności. Zainteresowanie ze strony studentów i absolwentów przerosło nasze oczekiwania. Przygotowane przez nas ogłoszenia dotyczące stażu znikały w mgnieniu oka. Liczymy, że młodzi ludzie będą wnosić do naszej organizacji nowe pomysły i nieszablonowe podejście, dając impuls do dalszego rozwoju firmy.