Browin Blog - Kup teraz, zapłać po urlopie z Twisto!

Kup teraz, zapłać po urlopie z Twisto!

2022-05-20

Twisto – czyli kupujesz teraz, a płacisz później! 

To niezwykle praktyczna i bezpieczna forma płatności elektronicznej. Robiąc w naszym sklepie zakupy za pośrednictwem Internetu, z Twisto możesz odroczyć płatność – w ramach określonego limitu dni. 

Dzięki temu masz możliwość korzystania z potrzebnych produktów jeszcze zanim za nie zapłacisz – np. kiedy masz aktualnie inne pilne wydatki, wolisz uregulować rachunek po powrocie z urlopu, po wypłacie czy po okresie świątecznym, kiedy akurat nie chcesz nadszarpywać domowego budżetu – a także jeśli wolisz wypróbować produkt, zanim zdecydujesz się na jego zakup. 

Szukasz akcesoriów do wyrobu domowych przetworów? Przyda Ci się jogurtownica, sokownik albo żeliwny garnek z patelnią? A może planujesz zakup wędzarni z generatorem dymu, żeliwnego kociołka czy paleniska? Potrzebujesz szklarni ogrodowej albo prasy do owoców? Myślisz o pojemniku do fermentacji ze stali nierdzewnej i sprzęcie do wyrobu własnego wina? Warto by mieć wielofunkcyjną stację pogody? Potrzebny jest prezent dla bliskich czy przyjaciół? Nie musisz od razu zaglądać do portfela – masz Twisto! 

Jakie są zalety Twisto?

Twisto to niezwykle wygodny i bezpieczny sposób płacenia za zakupy:

  • do 30 dni bez rejestracji,
  • do 45 dni po rejestracji, 
  • możliwość rozłożenia płatności na raty przy zakupach powyżej 200 zł.

Jak skorzystać z Twisto na Browin.pl? Krok po kroku:

Kup teraz, zapłać po urlopie z Twisto!

Kup teraz, zapłać po urlopie z Twisto!

Kup teraz, zapłać po urlopie z Twisto!

Kup teraz, zapłać po urlopie z Twisto!

Sprawdź i korzystaj z praktycznych, wygodnych zakupów z Twisto!

Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco z Twisto, poznać aktualne promocje czy najczęściej zadawane pytania, zaglądaj na stronę www.twisto.pl